Nabídka obchodní spolupráce

Rádi komunikujete a hledáte nové výzvy, možnost seberealizace, stabilní nadstandardní odměny, prověřený školící systém a ambiciózní tým spolupracovníků?Jednou z našich hlavních priorit je kvalita poskytovaných služeb, a proto spolupracujeme a dále hledáme výjimečně dobré obchodně technické poradce, kterým je poskytujeme profesionální odborný školící systém a nadstandardní odměny za výkon.

Koho hledáme?

Samozřejmostí by měli být Vaše výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování. Měli byste mít technické vzdělání a opravdovou touhu po úspěchu a dosažení cílů. Při kontaktu s našimi novými nebo stávajícími zákazníky, po odborném profesionálním zaškolení, umožníte seznámení a poskytnete srovnání námi nabízených prostředků přímo v praxi daného provozu.

Za co odměňujeme?

Za realizovaný měsíční obrat tvořený nabídkou praxí prověřených kvalitních produktů u nových i stávajících zákazníků, společností a firem prakticky ze všech oborů lidské činnosti, včetně organizací veřejné správy České republiky. Výše realizovaného obratu je omezena pouze Vaší aktivitou a přístupem.

Kontakty

Copyright © 2017. GEMSTONED s.r.o.